About company

The Multicaps company was founded in 2017 and today specializes in the production of vitamins and dietary supplements for beauty and health.

We develop and manufacture a wide range of products that meet modern international standards and market trends.

Про компанію

Компанія Мультікапс була заснована в 2017 році і на сьогоднішній день спеціалізується на виробництві вітамінів та біологічно активних добавок для краси та здоров’я.

Ми займаємося розробкою та виробництвом широкого асортименту продукції, що відповідає сучасним міжнародним стандартам та тенденціям ринку.

Simultaneously with the release of its own product line, Multicaps’ activities are aimed at providing contract manufacturing services under the Customer’s own brand.

Our company carries out a full production cycle: from the development of recipes to the release of finished products. Our production is ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) certified.

Одночасно з випуском власної продуктової лінійки діяльність компанії «Мультикапс» спрямована на надання послуг з контрактного виробництва під власною торговою маркою Замовника.

Наша компанія здійснює повний цикл виробництва: від розробки рецептур до випуску готової продукції. Наше виробництво сертифіковано за стандартом ISO 22000:2005.