Про компанію

Ідея запустити виробництво вітамінів та харчових добавок народилась у нас в 2017 році, культура споживання харчових добавок, тоді ще не була дуже розвиненою в Україні. Але у країнах Європи, США та Китаю, вже давно люди приймали харчові добавки, так як культура споживання саме корисних добавок та вітамінів, там розвивалася багато років. В Україні на той момент були представлені або дуже дорогі американські добавки, або дешеві та недієві препарати, які ми всі називаємо просто «крейда».

Тепер ми допомагаємо нашим партнерам з розробкою та виробництвом широкого асортименту продукції, яка відповідає сучасним міжнародним стандартам та тенденціям ринку.

Про компанію

Компанія Мультікапс була заснована в 2017 році і на сьогоднішній день спеціалізується на виробництві вітамінів та біологічно активних добавок для краси та здоров’я.

Ми займаємося розробкою та виробництвом широкого асортименту продукції, що відповідає сучасним міжнародним стандартам та тенденціям ринку.

Одночасно з випуском власної продуктової лінійки, діяльність компанії «Мультикапс» спрямована на надання послуг з контрактного виробництва під власною торговою маркою Замовника.

Наша компанія здійснює повний цикл виробництва: від розробки рецептур до випуску готової продукції. Наше виробництво сертифіковано за стандартом ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT).

Одночасно з випуском власної продуктової лінійки діяльність компанії «Мультикапс» спрямована на надання послуг з контрактного виробництва під власною торговою маркою Замовника.

Наша компанія здійснює повний цикл виробництва: від розробки рецептур до випуску готової продукції. Наше виробництво сертифіковано за стандартом ISO 22000:2005.