Виробництво

Наша компанія пропонує послуги з організації контрактного виробництва біологічно активних добавок, вітамінів та препаратів для косметології у капсульованих формах випуску. Наше виробництво має обладнання для виготовлення препаратів в м’яких желатинових капсулах – маса вмісту капсули може бути від 250 мг до 500 мг, та в твердих желатинових капсулах, розміром “0” та “00”. 

Важливою перевагою контрактного виробництва є можливість тестування ідеї на невеликій партії товару. Ви зможете побачити реакцію покупців, оцінити перспективи та прийняти вірне рішення щодо подальшого розвитку лінійки.

Крім того, Вам не потрібно вкладати кошти у дороге обладнання та сировину, наймати робітників, утримувати виробничі та складські приміщення, контролювати процеси.

Виробниство

ТОВ «Мультикапс» пропонує послуги з організації контрактного виробництва біологічно активних добавок капсулированных форм випуску.

Важливою перевагою контрактного виробництва є можливість тестування ідеї. На невеликій партії товару Ви зможете побачити реакцію покупців, оцінити перспективи та прийняти вірне рішення щодо подальшого розвитку лінійки.

Крім того, Вам не потрібно вкладати кошти
у дороге обладнання та сировину, наймати робітників, утримувати виробничі та складські приміщення, контролювати процеси.

 контролювати процеси.

Залиште заявку і ми Вам передзвонимо

Заповніть форму і вкажіть ваш запит